DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

10. 9. 2018

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH NO

V záložce Akce klubu - Jedinci přihlášení na svod byl zveřejněn kompletní seznam jedinců NO přihlášených na nedělní svod

10. 7. 2018

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA SVOD ZAHÁJENO

Již nyní se můžete hlásit na svod středočeské pobočky ČKNO. Nově není přihlášení omezeno bydlištěm majitele. Můžou se přihlásit chovatelé z celé ČR

8. 5. 2018

ŠTÍT SLIVICE 2018

Dnes se v naší ZKO Milín konal druhý ročník závodu Štít Slivice, tentokrát v kategoriích ZZO, ZVV1 a stopařský speciál. Závod proběhl v pohodové atmosféře a všichni jsme si užili krásný den ve společnosti kamarádů pejskařů. Tímto děkujeme všem závodníkům za sportovní chování a hladký průběh. Velký dík patří samozřejmě rozhodčím paní Janě Světlíkové (stopy) a panu Josefu Dejmkovi (poslušnost + obrana), figurantovi Petru Häuslerovi a šlapačům Jiřímu Škubalovi a Vláďovi Říhovi. V neposlední řadě děkujeme samozřejmě sponzorům: Candy (krmiva K9, Nutram, Mac´s, pamlsky Candies), velkepohary.cz, chovatelské potřeby Svět 4 tlapek, Dial Telecom, Koruna, Polycasa, alkohol.cz, Petr Šedivý.

Výsledky v záložce Akce klubu

21. 4. 2018

PRVNÍ LETOŠNÍ ZKOUŠKY

Dnes v naší ZKO Milín proběhly první letošní zkoušky, které posuzoval pan rozhodčí Bc. Stanislav Beníšek. Tímto gratulujeme úspěšným zkouškařům:
Jiljí Bejček s Barunkou Saint Jiljí ZVV1
Radmila Šedivá s Britney Fanneli SPr1 (97b.)
Ondřej Bejček s Bashe Saint Jiljí SPr1 (96b.)
Jarka Schwabová s Nairou Warrior Soul FPr2

A našim kamarádům, kteří jsou u nás vždy vítáni:
Jarda Chmel s Norou z Lijavy BH
Martina Doležalová s Pomstou Rivie BH
Jitka Nekolná s Axem wet dog Bohemia IPO-VO
Monika Vitnerová s Dargem Fanneli ZZO
Richard Kostínek s Hakem z Kostiviarskej ZVV1

Panu rozhodčímu děkujeme za pohodový průběh a spravedlivé posouzení. Za figurování děkujeme Petru Häuslerovi a za našlapání cizí stopy Vláďovi Říhovi.
Další zkoušky plánujeme na podzim tohoto roku

14. - 15. 4. 2018

STOPAŘSKÝ SEMINÁŘ S KARLEM NEDVĚDEM

Tento víkend se v naší ZKO konal stopařský seminář s Karlem Nedvědem. Všichni účastníci si odnášeli spoustu informací z teoretické části a následně si vše vyzkoušeli v praxi. Tímto děkujeme panu rozhodčímu Karlu Nedvědovi za pohodový a informacemi nabitý víkend. Doufáme, že se nám seminář povede opět zopakovat!

25. 3. 2018

ÚSPĚŠNÁ ZKOUŠKA RADKY ŠEDIVÉ S BRITNEY

Dnes se naše členka Radka Šedivá se svou Britney Fanneli zúčastnily zkoušek na výcvikovém táboře ve Volenicích, kde složily FPr3 na výborných 98 bodů (rozhodčí Bc. S. Beníšek). Moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu!

5. 3. 2018

ROZHODČÍ NA ZKOUŠKY 21. 4. 2018

Na naše jarní zkoušky byl jako rozhodčí delegován pan Bc. Stanislav Beníšek. Máme poslední volná místa. Neváhejte s přihlášením :-)

16. 1. 2018

PROPOZICE A PŘIHLÁŠKA NA SVOD NO

Do sekce Akce klubu - Svod byly přidány propozice a přihláška na svod NO. Hlásit se můžete již nyní

ROZHODČÍ NA POSLUŠNOST A OBRANU ŠTÍTU SLIVICE

Pro letošní rok nám posuzování poslušností a obran na Štítu Slivice přislíbil aktivní závodník pan rozhodčí Josef Dejmek

15. 1. 2018

PŘIDÁNY PODROBNOSTI O SEMINÁŘI S K. NEDVĚDEM

Do sekce Akce klubu - Semináře byly přidány podrobnosti o semináři o stopách s Karlem Nedvědem. Všichni jste srdečně zváni :-) Počet účastníků je omezen!

13. 1. 2018

POŘÁDÁME SVOD STŘEDOČESKÉ POBOČKY ČKNO

Naše ZKO pořádá 22. 9. 2018 svod středočeské pobočky ČKNO. Více informací již brzy v sekci Akce klubu - Svod. Těšíme se na Vás a Vaše německé ovčáky :-)

9. 1. 2018

PRVNÍ ROZHODČÍ NA ŠTÍTU SLIVICE

Tento rok bude Vaše výkony na Štítu Slivice na stopách posuzovat paní rozhodčí Jana Světlíková (aktivní závodnice a chovatelka NO, chs. Kiltevs). Všichni jste srdečně zváni!

3. 1. 2018

TERMÍN JARNÍCH ZKOUŠEK

Termín jarních zkoušek byl stanoven na 21. 4. 2018. Figurovat bude Jiří Petrus, rozhodčí bude zveřejněn po obdržení delegačního listu. Hlásit se můžete již nyní pomocí formuláře v sekci Akce klubu - Zkoušky

2. 1. 2018

DALŠÍ PARTNER ŠTÍTU SLIVICE

Dalším partnerem našeho závodu Štít Slivice se stal skvělý kynologický časopis Psí sporty.

Děkujeme!

1. 1. 2018

ROZHOVOR R. ŠEDIVÉ NA PROFIDOG.CZ

Dnes byl na serveru ProfiDog.cz zveřejněn rozhovor s naší členkou Radkou Šedivou, kde popisuje hlavně letošní superúspěšný rok se svou beauceronkou Pepčou (Britney Faneli)

ROZHOVOR ZDE

31. 12. 2017

SPONZOR ŠTÍTU SLIVICE

Do záložky Spolupracujeme byl přidán banner firmy Candy, výrobce kvalitních kanadských krmiv pro psy a kočky K-9, Nutram a Mac´s a pamlsků pro psy a koně Candies.

Firma Candy bude zároveň hlavním sponzorem druhého ročníku Štítu Slivice, který pořádáme 8. 5. 2018. Všichni jste srdečně zváni

26. 12. 2017

NOVÉ POSILY NAŠÍ ZKO

Do záložky Členská základna byly přidány informace o nových posilách našeho týmu - Fay Boccaro (maj. Radka Šedivá) a Charon Z Elbu (maj. Ondra Bejček). Přejeme jim s novými kamarády mnoho úspěchů a společně strávených chvil :-)

19. 12. 2017

KLUBOVÁ VÝSTAVA BEAUCERON KLUBU ČR

Do záložky Akce klubu byla přidána záložka Klubová výstava Beauceron klubu ČR, kterou naše ZKO pořádá 4. 8. 2018. Podrobnosti budou postupně přibývat

8. 12. 2017

SHRNUTÍ SEZONY

V letošním roce se našemu klubu velmi dařilo.

  • Pořádali jsme čtyři výcvikové akce - Seminář o poslušnosti s Beatou Štýbrovou, závod Štít Slivice, Zkoušky IPO+NZŘ, Seminář o skokové gymnastice s Eliškou Dolníčkovou
  • Našim členům se podařilo složit 4x BH, 2x ZVV1, 2x IPO1, 1x IPO2, 1x ZVV2,             1x IPO3
  • Radka Šedivá + Britney MR francouzských ovčáků dle IPO3 - 1. místo + kvalifikace na MČR IPO 2018; MS francouzských ovčáků Belgie dle IPO3 - 3. místo
  • Alice Nelibová + Woody CACIT Dobříš 17. místo + splněny body pro účast na VS na MČR IPO 2018 a MM ČKNO 2018